Destek Hizmetler

Yemek

Okulumuzda öğrencilerimize sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği verilmektedir. Yemek hizmeti mutfağımızda çalışan Selma Avcı tarafından okul müdürü ve yönetim kurulumuz kontrolünde hazırlanmaktadır. Titizlikle çalışılan mutfağımızda, yemekler uzman diyetisyenler tarafından denetlenerek besin değerleri ve kalori hesaplamaları yapılmaktadır.

Giyim

Öğrenciler için hazırlanan okul forması; rahatlık, konfor, fonksiyonellik ve tasarım unsurlarını bir arada taşıyor. Öğrencilerimiz, tüm okul kıyafetlerini okul ile irtibata geçip anlaşmalı kurumları öğrenerek temin edebilir.

Servis

Öğrencilerimizin okullarımıza ulaşımı servis organizasyonu ile sağlanır. Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Yeşilköy, Samatya, Bakırköy gibi muhitlere servislerimiz bulunmaktadır. İhtiyaca göre yeni servis noktaları sağlanabilmektedir.

Öğrencilerimiz evlerinin önünden alınarak okul çıkışında yine evlerinin önüne bırakılırlar. Koltuk sayısı kadar öğrenci alan araçlarımızda her koltukta emniyet kemeri mevcuttur ve öğrencilerin emniyet kemerlerini takmaları zorunludur.

Servis şoförlerimiz, trafik mevzuatında öngörülen hız limitleri ile trafik işaret ve levhaları konusunda bilgili ve özenlidir.

Güvenlik

Okulumuzda güvenlik için güçlü bir teknik donanım kullanılır. Tüm giriş-çıkışlar bilgisayar ortamında kaydedilir. Okulumuz çevresi güvenlik kameraları ile izlenir, 24 saat görüntü kaydı yapılır.

Okulumuz giriş çıkışları okul görevlisinin kontrolündedir. Öğrencilerin güvenliği ön planda tutulmakta ve izinsiz, yalnız dışarı çıkmalarına izin verilmemektedir.